OKUL MERKEZİ 

Sheraton Çeşme Hotel Resort & Spa
Ilıca, Çeşme, İzmir

TOPLANTI TARİHLERİ

Okul toplantıları, 30 Mart- 2 Nisan 2017  tarihlerinde yapılacaktır. 31 Mart tarihindeki toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 30 Mart – 2 Nisan tarihleri için 3 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

KREDİLENDİRME

Toplantının tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. İZİNLER Toplantı katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Toplantı Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI

Kongre merkezi Sheraton Çeşme Hotel kayıt ve danışma masası 30 Mart 2016 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 30 Mart- 2 Nisan tarihleri arasında 07:30 – 20:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Otelde misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

ÖNEMLİ TARİHLER

30 Mart Otele giriş / Kayıt / Akşam Yemeği
31 Mart Oturumlar / Gala Yemeği
1 Nisan Oturumlar / Otellerde akşam yemeği
2 Nisan Otellerden çıkış

OKUL DİLİ

Türkçe

İPTALLER

Katılım iptali 6 Şubat 2017 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 7 Şubat 2017 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler toplantı bitiminden sonra yapılacaktır.

KATILIM SERTİFİKASI

Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 1 Nisan 2017 tarihinde saat 12:00 itibariyle kongre merkezinde bulunan keosklardan yaka kartlarının arkalarında yer alan barkodları okutarak alabileceklerdir.

ULAŞIM

30 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında, transferlerini Serenas Turizm’e bildirmiş tüm katılımcıların transferleri gidiş – dönüş (havaalanı – otel – havaalanı) yapılacaktır. Çift yön transfer ücreti 90 Euro + KDV’dir. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.

BİZİ TAKİP EDİN

KONGREMİZE KALAN SÜRE

-176Gün -2Saat -10Dakika -22Saniye